historia

Budynek, który stanowi obecnie główny obiekt „Kosajonki” powstał w 2000 roku i od od tego czasu służy nam oraz gościom. Na przestrzeni lat zarówno teren jak i zabudowania, przechodziły wiele modernizacji.

Początkowo strome górskie zbocze, zostało zagospodarowane na tereny rekreacyjne, biorąc pod uwagę przede wszystkim potrzeby najmłodszych gości. Zbudowany początkowo plac zabaw z czasem zajął dużą część ogrodu. Mały rozporowy basen z czasem zastąpił zagłębiony w gruncie basen o pojemności 5 m3.

Trudna do zagospodarowania skarpa ustąpiła miejsca boiskom do gry oraz miejscom rekreacyjnym z grillem i kręgiem ogniskowym

Dysponujemy ogrodzonym parkingiem, mogącym pomieścić samochody wszystkich gości.

 

Zabudowania również zmieniły się od czasów kiedy zaczynaliśmy przygodę z turystyką:

Wiele udogodnień i atrakcji jest efektem sugestii gości oraz odwiedzaniu inspirujących miejsc.

Obecnie z radością możemy udostępnić Państwu dużą salę zabaw i salę bilardową, saunę i siłownie.

Rodziny z maluchami docenią z pewnością dostępne sprzęty jak: łóżeczko niemowlęce, krzesełko do karmienia, wanienka, oraz wiele innych zabawek i urządzeń dostępnych na miejscu.

Ukłonem w stronę rodzin jest, również udostępnienie pokoju rodzinnego i domku gościnnego z aneksem kuchennym, do dyspozycji wszystkich odwiedzających mamy małą ale w pełni wyposażoną kuchnię

 

Osoby regularnie korzystające z siłowni i sauny, usatysfakcjonuję fakt iż te udogodnienia, również znajdują się na miejscu.

 

 

Informacje

W okresie zimowym zalecamy korzystanie z łańcuchów śniegowych

Zalecamy dojazd od ulicy Górskiej i Wrzosowej.

Dojazd ulicą Turystyczną jest niemożliwy.