domowa kuchniaPotrawy które serwujemy naszym gościom pochodzą głównie z naturalnych surowców. Posiadamy między innymi sporą fermę drobiu (perliczki, indyki, kury) w odległości 300 metrów od domu gościnnego.


 

 

Częstujemy odwiedzających sokami i konfiturami o niepowtarzalnym smaku i aromacie z własnego sadu .

 

Warzywa i przyprawy, których używamy do urozmaicania smaku potraw, pochodzą z naszych grządek (uprawiane są w sposób ekologiczny).

 Resztę naturalnych surowców spożywczych pozyskujemy od sąsiednich gospodarstw.

 

Nasze doświadczenie, pasja gotowania i zaplecze, które posiadamy pozwoliło na wypracowanie wielu przepisów, niejednokrotnie docenionych przez gości, na co dzień, a także na wielu organizowanych przez nas imprezach.

 

Odwiedzającym mamy przyjemność serwować pierogi według przepisu przekazywanego z pokolenia na pokolenie, tradycyjny żurek z kiełbasą i z jajkiem, ale to tylko niewielka część naszej oferty.

 

 

Dokładamy wszelkich starań aby menu było dopasowane do potrzeb i preferencji klientów. Plan żywieniowy jest najczęściej indywidualnie przygotowywany dla grup gości.

 

Turyści indywidualni mogą natomiast skorzystać z naszej karty dań, w której można znaleźć wiele interesujących pozycji od zestawu obiadowego z kotletem schabowym czy plackami ziemniaczanymi a na daniach typu fast food kończąc.

Posiadamy również rozbudowane zaplecze do grillowania na ogniu, oraz do tradycyjnego wędzenia wędlin i ryb. Możemy więc oferować specjały o niepowtarzalnym smaku, wszystkim ceniącym naturalne specjały mięsne i jarskie.

Koszt wyżywienia w naszym gospodarstwie agroturystycznym kształtuje się następująco:

- śniadanie - 30 zł

- śniadanie 1/2 porcji - 18 zł

- obiadokolacja - 40 zł

- obiadokolacja 1/2 porcji - 24 zł

- kolacja - 30 zł

- kolacja 1/2 porcji - 18 zł

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy cenią świeże, zdrowe, syte i pyszne jadło.

 

 

 

Dzięki temu, że posiadamy sad z drzewkami owocowymi (ok 100 drzew i krzewów), jesteśmy w stanie zaoferować naszym gościa domowe przetwory, takie jak soki, konfitury oraz wypieki. Dodatkową zaletą sadu jest jego lokalizacja, bowiem spacerując po nim można podziwiać przepiękną panoramę górskich szczytów.

 

Zapraszamy wszystkich do posmakowania owoców z naszego sadu.

Informacje

W okresie zimowym zalecamy korzystanie z łańcuchów śniegowych

Zalecamy dojazd od ulicy Górskiej i Wrzosowej.

Dojazd ulicą Turystyczną jest niemożliwy.